Organisatie en bestuur


CSV de Leeuwarder Zwaluwen is behalve een voetbalvereniging ook een familie, waar aandacht voor elkaar is. Iedereen is welkom en hoort er bij! Er is ruimte voor zowel prestatief als recreatief voetbal en er is evenveel aandacht voor het jongens- en herenvoetbal als voor het meiden- en damesvoetbal. CSV de Leeuwarder Zwaluwen blijft continu investeren, zowel wat betreft het voetbalspel als alles daar om heen. Met het nieuwe sportcomplex en daarin een prachtige kantine zijn we klaar voor de toekomst!

Hoofdbestuur
Mailadres hoofdbestuur: bestuur@leeuwarderzwaluwen.nl
Voorzitter: Gerbrand Busstra, (06) 42092223, voorzitter@leeuwarderzwaluwen.nl
Vicevoorzitter & Seniorencommissie: Gooitzen Feenstra, (06) 1502 3868, gooitzen.feenstra@planet.nl
Secretaris: Hans Halma, (06) 195 22 501, secretaris@leeuwarderzwaluwen.nl 
Penningmeester:
 Jan Friemann, (06) 1505 6076, penningmeester@leeuwarderzwaluwen.nl
Wedstrijdzaken: Rein Postma, (06) 42517213, wedstrijdsecretaris@leeuwarderzwaluwen.nl
Commercie: Henk Busstra, (06) 5331 2197, henk.busstra@kpn.com
Beheercommissie: Adriaan Brouwer, (06) 4447 0199, kantine@leeuwarderzwaluwen.nl
Communicatie: Sytske Balt, (06) 3084 0384, s.balt@kpnmail.nl
Vrouwenvoetbal: Tessa Schippers, (06) 20034708, tessa.schippers@hotmail.com


Het hoofdbestuur (augustus 2020), van links naar rechts: Gerbrand Busstra, Tessa Schippers, Adriaan Brouwer, Sytske Balt, Henk Busstra, Gooitzen Feenstra en Jan Dijkstra. Niet op de foto: Wilanka Zeemering en Herman Plutschouw.

Jeugdbestuur
Mailadres jeugdbestuur: jeugdbestuur@leeuwarderzwaluwen.nl
Algemeen: Sytske de Boer, (06) 4452 1350 / s.deboer@sfbo.nl
Scheidsrechters, toernooien, zaalcompetitie, JO17: Nico Stornebrink, (06) 2724 0835 / nicoalbertha@hotmail.com
Keepers, Voetbalschool: Robert de Vries, (058) 288 5822 / (06) 4420 9096 / r.vries140@chello.nl
Coördinator Meidenvoetbal: Peter Feenstra, (058) 2138 151 / (06) 2327 8239 / meidenvoetbal@leeuwarderzwaluwen.nl
Oefenstof, coördinator JO10-JO11: David Elmendorp, (06) 38259401, d.elmendorp@hotmail.com
Coördinator JO6-JO9: Jeffrey van Doorn, jpvandoorn@gmail.com
Trainers & activiteiten: vacature

Technische staf 1e selectie heren
Hoofdtrainer: Hans de Jong
Assistent-trainer: Lody Roembiak
Keepertrainer: Anno Hoekstra
Fysiotherapeut: Anne-Harm Nauta
Grensrechter: Joop Rinsma
Materiaal: Bertus Ekema
Teammanagers: Ale Mosselman en Feite Postma

Coördinatoren
Technisch Adviseur Voetbalzaken: Johan Wijnsma, (06) 2321 4062
Hoofd Jeugdopleiding (O6 t/m O21):
Johan Rietdijk, (06) 3740 1170 / johan_rietdijk@hotmail.com
Voetbaltechnisch coördinator JO5-JO11: Jelmer Mulder, (06) 2789 9676
Coördinator JO19: Robert de Vries, (058) 288 5822 / (06) 4420 9096 / r.vries140@chello.nl
Coördinator JO17: Henk van der Kamp, (06) 4643 5767
Coördinator JO15: Siebe Katsma, (06) 1058 3254
Coördinator JO12-JO13: Durk van der Meij, (06) 5467 4590
Coördinator JO10-JO11: David Elmendorp, (06) 38259401, d.elmendorp@hotmail.com
Coördinator JO6-JO9:
Jeffrey van Doorn, jpvandoorn@gmail.com
Coördinator Meidenvoetbal: Peter Feenstra, (058) 2138 151 / (06) 2327 8239 / meidenvoetbal@leeuwarderzwaluwen.nl
Coördinator Vrouwen Senioren: Linda Trinks, (06) 4201 7030, trinkslinda@hotmail.com
Coördinator Heren senioren & zaalvoetbal:
 Gooitzen Feenstra, (06) 1502 3868, gooitzen.feenstra@planet.nl
Coördinator wandelvoetbal: Jens Dijkstra, (06) 1083 9297

Vertrouwenspersoon

Lieme Wijma, (058) 2137 801 / (06) 8100 8035 / lieme.corrie@hetnet.nl

Zakenclub

Sytze Visser, (06) 1291 9937, cameroun@live.nl

Diversen
Beheercommissie: Jan Hoog / Anton Hendriks, 06-23880632 / 0630975574 / kantine@leeuwarderzwaluwen.nl
Ledenadministratie & contributie: Edwin Brouwer, (058) 8443 413 / (06) 4635 2976 / zwaluwenleden@hotmail.com
Merchandise / kleding: info@zwaluwenshop.nl
Sponsorcommissie: Henk Busstra, (06) 5331 2197 / henk.busstra@kpn.com
Communicatieteam: Sytske Balt, (06) 3084 0384 / s.balt@kpnmail.nl / communicatie@leeuwarderzwaluwen.nl
Commissie Meiden- en Vrouwenvoetbal: Wilfred Bruinsma (06) 1848 0948 wilfred.bruinsma@gmail.com
Consul: Age Hendriks, (06) 51112913