Organisatie en bestuur


Hoofdbestuur

Mailadres hoofdbestuur: hoofdbestuur@leeuwarderzwaluwen.nl
Voorzitter: Jan Adema, (058) 2158707 / (06) 5318 8354 / jan@idfrm.nl
Vicevoorzitter & Seniorencommissie: Eelco Bruinsma, (0517) 231 902 / (06) 2111 5857 / e.bruinsma@chello.nl
Penningmeester: Jan Dijkstra, jand2908@gmail.com
Wedstrijdzaken: Herman Plutschouw, (06) 2170 8232 / h.plutschouw@ziggo.nl
Commercie: Henk Busstra, (06) 5331 2197 / henk.busstra@kpn.com
Facilitaire zaken: Frans Hoeksma, (06) 5228 8871 / franshoeksma@gmail.com
Secretaris: Wilanka Zeemering, (06) 8153 5932, wilankazeemering@hotmail.com
Beheercommissie: Adriaan Brouwer
Communicatie: Sytske Balt, (06) 3084 0384, s.balt@kpnmail.nl


Het hoofdbestuur (augustus 2019), van links naar rechts: Adriaan Brouwer, Frans Hoeksma, Sytske Balt, Eelco Bruinsma, Jan Dijkstra, Jan Adema en Henk Busstra. Niet op de foto: Wilanka Zeemering en Herman Plutschouw.

Jeugdbestuur
Mailadres jeugdbestuur: jeugdbestuur@leeuwarderzwaluwen.nl
Algemeen, JO19: Sytske de Boer, (06) 4452 1350 / s.deboer@sfbo.nl
Scheidsrechters, toernooien, zaalcompetitie, JO17: Nico Stornebrink, (06) 2724 0835 / nicoalbertha@hotmail.com
Keepers, Voetbalschool, JO15: Robert de Vries, (058) 288 5822 / (06) 4420 9096 / r.vries140@chello.nl
Materialen, passen, spelregelbewijzen, JO13: Dick Visser, (058) 2166 677 / (06) 1118 6545 / visboer18@gmail.com
Trainingsschema, jeugdtrainers, JO6-JO11: Marco Hoekstra, (058) 2161 587 / (06) 1122 7712 / m.hoekstra13@chello.nl
Kleding: Hijlko van der Meer, (058) 2131 505 / (06) 3196 4646 / hijlkovandermeer@live.nl
Coördinator Meidenvoetbal: Peter Feenstra, (058) 2138 151 / (06) 2327 8239 / meidenvoetbal@leeuwarderzwaluwen.nl

Technische staf 1e selectie heren
Hoofdtrainer: Carlo Rietdijk
Assistent-trainer 1e selectie: Hendrik Fennema
Assistent-trainer 1e selectie, trainer 2e selectie:
Keepertrainer: Erik Krol
Teammanager:
Teamleider: Jos Vogelsang
Materiaalverzorger: Bertus Ekema
Verzorging/fysio: Marcel Boontjes
Assistent-scheidsrechter: Kylian van Dijk

Coördinatoren
Hoofd Jeugdopleiding (O6 t/m O21): Johan Rietdijk, (06) 3740 1170 / johan_rietdijk@hotmail.com
Voetbaltechnisch coördinator: vacature
Coördinator JO19: Richard Poos, (06) 1010 3920 / richard.poos69@gmail.com
Coördinator JO17: Sytze Veltman, (06) 5263 0864 / s.veltman6@chello.nl
Coördinator JO15: Robert de Vries, (058) 288 5822 / (06) 4420 9096 / r.vries140@chello.nl
Coördinator JO13: Age-Jan van der Meer, (06) 5885 4212 / age-jan.vandermeer@koutersvandermeer.nl
Coördinator JO11: Durk van der Meij, (06) 5467 4590
Coördinator JO8 en JO9: vacature – via Marco Hoekstra, (058) 2161 587 / (06) 1122 7712 / m.hoekstra13@chello.nl
Coördinator JO6 en JO7: vacature – via Marco Hoekstra, (058) 2161 587 / (06) 1122 7712 / m.hoekstra13@chello.nl
Coördinator Vrouwen Senioren: Linda Trinks, (06) 4201 7030, trinkslinda@hotmail.com
Coördinator Meidenvoetbal: Peter Feenstra, (058) 2138 151 / (06) 2327 8239 / meidenvoetbal@leeuwarderzwaluwen.nl

Vertrouwenspersoon

Lieme Wijma, (058) 2137 801 / (06) 8100 8035 / lieme.corrie@hetnet.nl

Zakenclub

Sytze Visser, (06) 1291 9937, cameroun@live.nl

Diversen
Beheercommissie: Jan Hoog / Anton Hendriks, 06-23880632 / 0630975574 / kantine@leeuwarderzwaluwen.nl
Ledenadministratie & contributie: Edwin Brouwer, (058) 8443 413 / (06) 4635 2976 / zwaluwenleden@hotmail.com
Facilitaire Zaken & Nieuwbouw: Frans Hoeksma, (06) 5228 8871 / franshoeksma@gmail.com
Merchandise / kleding: Bea Rinsma, (06) 5159 8586 / bearinsma6@gmail.com, en Mariëlle Feenstra, (06) 5582 8335 / m.pouderoyen@hotmail.com
Sponsorcommissie: Henk Busstra, (06) 5331 2197 / henk.busstra@kpn.com
Communicatieteam: Sytske Balt, (06) 3084 0384 / s.balt@kpnmail.nl / communicatie@leeuwarderzwaluwen.nl
Commissie Meiden- en Vrouwenvoetbal: Wilfred Bruinsma (06) 1848 0948 wilfred.bruinsma@gmail.com
Consul: Anton Hendriks, (06) 3097 5574