Zwaluwen 1

190216_Zwaluwen 1 Stiens 1 (4)

Zwaluwen Heren 1

Zwaluwen 1 is het vlaggenschip van onze vereniging. Ons eerste herenelftal speelt in de 2e klasse K.

Begeleiding

Johan Groote – Hoofdtrainer
David Elmendorp – Assistent-trainer
Fabian van der Veen – Keepertrainer
Jan van Zutphen – Grensrechter
Anne-Harm Nauta – Fysiotherapeut
Vacature – Verzorger
Rein Postma – Teammanager

6 apr.

4 - 1

23 mrt.

1 - 1
POSITIETEAMGESPEELDE WEDSTRIJDENGEWONNENGELIJKVERLORENDOELPUNTEN VOORDOELPUNTEN TEGENDOALSALDOPUNTEN
1Heerenveense Boys 120142447173044
2Leovardia 120124440202040
3Zeerobben 120124436241240
4GAVC 120121747262137
5S.C. Stiens 12099233191436
6VV Sneek Wit Zwart 12088449282132
7FVC 12095633231032
8SC Bolsward 1209294240229
9VVI 1208483335-228
10V.V. Heerenveen 1207674436827
11Leeuwarder Zwaluwen 120 4313 2752-2515
12SC Berlikum 12035122454-3014
13v.v. Dronrijp 12025132058-3811
14St.Annaparochie 12004162265-434

13 apr.

15:00

20 apr.

15:15

4 mei

15:00

11 mei

16:00

18 mei

14:30

25 mei

14:30

6 apr.

4 – 1

23 mrt.

1 – 1

16 mrt.

0 – 1

9 mrt.

2 – 4

2 mrt.

1 – 4

17 feb.

2 – 3

10 feb.

0 – 0

3 feb.

0 – 6

27 jan.

4 – 3