Zwaluwen Zaal 2

Zaalvoetbal

Zwaluwen zaal 2

Zwaluwen zaal 2 speelt in seizoen 2022-2023 in de 3e klasse.

Begeleiding

Gerben de Heer – Teamleider

resultaten

Afgelopen wedstrijden

14 nov.

7 - 1

4 nov.

3 - 6

Spelerslijst

# Spelersnaam Positie
1 Tim Cole Keeper
2 Robert Thompson Verdediger
3 John Moore Verdediger
4 John Moore Verdediger
5 John Moore Verdediger
6 John Moore Verdediger
7 John Moore Verdediger
8 John Moore Verdediger
9 John Moore Verdediger
10 John Moore Verdediger
11 John Moore Verdediger
12 John Moore Verdediger
13 John Moore Verdediger
14 John Moore Verdediger
15 John Moore Verdediger
teamfoto

het team

3e klasse

Stand

POSITIETEAMGESPEELDE WEDSTRIJDENGEWONNENGELIJKVERLORENDOELPUNTEN VOORDOELPUNTEN TEGENDOALSALDOPUNTEN
1SC Veenwouden 1760136221418
2Broekster Boys 5960351401118
3Broekster Boys 6852152193317
4Golden Oldies 385124543216
5Golden Oldies 2942350331714
6Broekster Boys 3641122121013
7ONT/CHZ 374122719813
8Futsal Dragten 994143337-413
9ONT/CHZ 673133428610
10De Herauten 560151736-191
11Leeuwarder Zwaluwen 28 008 1545-300
12Broekster Boys 780081563-480

Programma

5 dec.

20:30

13 jan.

21:00

16 jan.

22:00

Uitslagen

14 nov.

7 – 1

4 nov.

3 – 6

24 okt.

7 – 1

14 okt.

9 – 4

7 okt.

0 – 3

26 sep.

3 – 4

16 sep.

2 – 3

12 sep.

6 – 1

WORD LID!

Wil je ook lid worden van onze vereniging? Meld je dan aan! Je mag ook eerst komen proeftrainen

WORD LID!

Wil je ook lid worden van onze vereniging? Meld je dan aan! Je mag ook eerst komen proeftrainen

Copyright © 2022. All rights reserved.
Een Creatie van Calliope Creations

Copyright © 2022. All rights reserved. Een Creatie van Calliope Creations